Tee meiega koostööd

Erakliendid

Meie prioriteet on kliendi vajadustest rääkimine. Kohtumine, elav arutelu ja kliendi ootuste täpne kohandamine meie võimalustega on aluseks sujuvale ja konfliktivabale koostööle edasistes etappides.

Pärast teie vajadustega tutvumist valime ühe oma põhimudelitest ja koostame selle vastavalt teie juhistele või otsustame maja kujundada individuaalselt.

Püüame hinna sobitada kliendi eelarvega, tagades samas kvaliteetse materjali- ja töökvaliteedi. Austame enda ja oma kliendi aega, seetõttu teevad Tiny House eelarve ja eelistatud standardi määratlemine meie ehituseks ettevalmistusi lihtsamaks ja lühendab selle valmimisaega.

Sõlmitav leping on läbipaistev ja see tagab kliendile ning meile  investeeringu täieliku turvalisuse ning seadusega kaitstuse.

Meie ettevõttes haagismaja ehitamise esialgne protsess põhineb kõrgeima kvaliteediga toodete valimisel ning valikul, mida elamu ehitamiseks kasutame. Täis ehitus puit; vastupidav ja kahjustuste kindel katuseplekk; sertifitseeritud, kindlustatud  ning  lubadega haagis ja professionaalne akende tisleritöö, on midagi, millele pöörame erilist tähelepanu.

Ülejäänud projekti usaldame oma professionaalidele, kelle hulka kuuluvad insener/konstruktor, elektrik, torulukksepp, puusepad ja kogenud tislerid.

Nad vastutavad haagissuvila täiusliku teostuse eest algusest kuni võtme üleandmiseni. Igas etapis kontrollime töö käiku ja hoolitseme selle eest, et maja avaldaks muljet töökvaliteediga ja kestaks aastaid.

Ärikliendid

Lihtsaim, kuid ka väga lahe idee on paigutada maja atraktiivsesse piirkonda välja üürimiseks. Kodud ise on kui atraktsioonid, kuna neil on ebatavaline ja huvitav disain. Üüriturul on võimalik suuremates linnades pakkumist laiendada õpilaskodudele.

Ratastel liikuv väikemaja on nii mitmekülgne, et seda saab kasutada ka poe, mobiilse kontori, müügisalongi või baarina – valikuid on palju.

Pakume maju, mis luuakse koos kliendiga, arvestades tema eelistusi ja vajadusi. Meie juures saate luua täpselt sellise maja, millest unistate. Garanteerime, et tunnete end igas meie väikeelamus hästi, sest paneme nende kujundamisse kogu oma südame.