Muidugi! Kutsume teid külastama meie kontorit Myślenices. Näete meie tooteid lähedalt, näete nende kõrget kvaliteeti ja vastupidavust ning vestlete meie professionaalsete konsultantidega.

Haagisele paigutatud ehitised kuni 35m2 ei vaja maatükile püstitamiseks luba.

Haagisel olev maja kaalub koos varustusega kuni 3500 kg.

Registreeritud ja kindlustatud treilerile asetatud väikemajaga saab maanteeliikluses seaduslikult liikuda. Transportimiseks on vaja B+E juhiluba ja maja kaalule sobivat autot. Teine võimalus on hoone ühest kohast teise haagisel transportida.

Raami täismass on 3500 kg.

Kasutatav pind varieerub olenevalt mudelist, kuid kõigub vahemikus 17-23m2.

Meie liikuvad kodud on loodud isemajandama. Kui haagismaja on isemajandav, on vaja elektrit anda nt. päikesepaneelide või generaatoriga, kompostikäimla ja suure veepaagi kasutamiseks.

Meie majad on põhiliselt valmistatud C24 konstruktsioonipuidust, mis on kamberkuivatatud, hööveldatud ja pidevprofiiliga. Oleme teadlikud, et ainult kõrgeima kvaliteediga tooted tagavad meie majade pikaealisuse ja sellest tulenevalt kõrge standardi meie klientidele.

Kui olete äriklient, on teil võimalus rentida haagissuvila, mis pakub palju eeliseid. Erakliendid saavad laenu võtta oma pangast ja tasuda osamaksetena.

Kui teil on oma idee väikeelamu jaoks, võtke meiega ühendust projekteerimisabi saamiseks. See teenus on tasuta.

Maksumus sõltub paljudest teguritest, peamiselt materjali hulgast, projekti keerukusest ja seadmetest. Kõige mugavam viis pakkumise saamiseks on võtta ühendust meie müügiosakonnaga, et saada valitud mudel.

– Vlemmix haagis, mis on lubatud maanteeliikluseks

–  puitkarkasskonstruktsioon – välisvooder (õmblusplekid ja lehis/kuusk/mänd voodrilauad),– hoone soojusisolatsioon,– katusemembraan,– aurutõkkekile,– värvilised paneelid,– vesi ja kanalisatsioonitorustik,– elektripaigaldus

puitkarkasskonstruktsioon – välisvooder (õmblusplekid ja lehis/kuusk/mänd voodrilauad),– hoone soojusisolatsioon,– katusemembraan,– aurutõkkekile,– värvilised paneelid,– vesi ja kanalisatsioonitorustik,– elektripaigaldus

– wooden frame construction

– exterior cladding (seam sheets and larch/spruce/pine cladding boards),

– thermal insulation of the building,

– roof membrane,

– vapour barrier foil,

– coloured panelling,

– water and sewage piping,

– electrical installation

Oleme avatud aruteludele ja läbirääkimistele ning suuremate hulgitellimuste või koostööde korral pakume soodsaid allahindlusmäärasid.

Põhimudelites on võimalik teha muudatusi. Seda saab teha esialgse arutelu käigus ilma probleemideta.

Hinnakirjad sisaldavad nii neto- kui brutohindu.

Meie majad on alati valmistatud kvaliteetsest kambrilisest puidust, mis hoiab ära puidu kõverdumise, lõhenemise ja deformatsiooni. Mikropraod puidus on puidu muutuva niiskusesisalduse tõttu materjali loomulik omadus ega mõjuta konstruktsiooni tugevust. Kui puit on niiske, on selle põhjuseks maja vigane montaaž ja viimistlus. Meie kvaliteetsed materjalid koos tugeva konstruktsiooniga välistavad maja niiskeks muutumise ohu. Kõik haagiselamud on töödeldud spetsiaalsete immutustega, et neid ei kahjustaks seened, mardikad ja muud kahjurid.

Jah, muidugi. Iga meie valikus olev mobiilne kodu on kohandatav alaliseks elamiseks. Kõik, mida pead tegema, on vajalikud kohandused. See tähendab korralikku isolatsiooni ja kommunaalteenustega ühenduse kinnitamist. Siis saab väikemajast aastaringne maja.

Puitkonstruktsioonid on loomulikult soojad – soojenevad kiiresti ning korraliku isolatsiooniga hoiavad kaua sooja. Meie kasutatavad materjalid tagavad hea soojapidavuse ja madalad jooksvad kulud.

Meie kasutatav soojusisolatsioon on ka suurepärane akustiline isolaator. See kaitseb meid soovimatute helide eest ja vähendab väikeelamus kaja.

Kamina paigutamisele haagismajja ei ole vastuväiteid. Pakume pelletkaminat, puukaminat, elektrikaminat ja gaasikaminat. Need on mobiilse kodu jaoks kõige turvalisemad võimalused.

Mobiilkodule on saadaval erinevaid soojusallikaid: kaminad, soojuspumbad, elektriradiaatorid. Võib kasutada ka põrandakütet. Sobivaima kütteallika valik on väga individuaalne.